Golfo Akademija

Tobulinkite savo mostą nuostabios natūralios gamtos apsuptyje

Golfo Akademija

Išmokite žaisti golfą ir gaukite „Žaliąją kortelę“, kuri leidžia žaisti golfą viso pasaulio golfo aikštynuose! National Golf Resort klube vyksta reguliarūs "Žaliosios kortelės" kursai. 6-8 val. programą sudaro teorijos ir praktikos dalys.

Pagrindinė Teorija

Pažintis su golfo įranga, golfo aikštynu, golfo etiketas, golfo taisyklės, golfo žaidimų rūšys ir formatai, HCP.

Pagrindiniai praktiniai įgūdžiai

Pilno smūgio treniruotė, ridenimas, išsimušimas, judesys, taktika, taiklumas

Bendra informacija

Akademijos kurse paprastai dalyvauja 4–8 žmonių grupė vienu metu. Kaina 1 asmeniui - 139 €. Galimos individualios privačios akademijos už sutartinę kainą.

Susipažinkite su komanda

National Golf Resort PRO išmokys Jus visų žaidimo pagrindų, taisyklių, etiketo ir ilgalaikės žaidimo praktikos! "Žaliosios kortelės" įgijimas yra labai paprastas procesas. Įgiję "Žalią kortelę" galėsite mėgautis golfo aikštynais visame pasaulyje, dalyvauti įvairiuose turnyruose arba tiesiog mėgautis šiuo itin populiarėjančiu žaidimu!

Martin Hoyer

PGA Profesionalas
Britas Martin Hoyer pilnai kvalifikuotas PGA profesionalas nuo 1989 m. Turintis darbo patirties Vokietijoje, Austrijoje ir nuo 2014 m. dirbantis National Golf Resort klube. Jo labai draugiškas ir profesionalus požiūris maloniai nuteikia ir įkvėpia visus besimokinančius golfo pradmenų.

Į mokymo programą įeina

Profesionalaus trenerio paslaugos

Mūsų PRO golfo treneriai pateiks jums visas būtinas ir svarbias instrukcijas.

Golfo Įranga

Jums bus suteikta mūsų įranga, bet galite atsivežti ir savo turimą golfo įrangą.

Treniruočių aikštės kamuoliukai mokymosi metu

Mes suteiksime Jums mūsų treniruočių aikštės kamuoliukus golfo akademijos užsiėmimų metu.

Žaliosios kortelės išdavimas

Baigus mūsų mokymų programą Jums bus įteikta "Žalioji kortelė" (Green card)

* Golfo akademijos metu nėra specialių reikalavimų aprangai.  Svarbiausia dėvėti patogius sportinius rūbus ir avėti plokščiapadę patogią avalynę.

2024 metų golfo akademijos datos: 

https://nationalgolf.lt/green-card-academy/

Pažintis su golfo žaidimu

Pramoginė pažintis su golfo žaidimu ir mini turnyras – tai puiki galimybė pradėti puoselėti golfo tradicijas Jūsų įmonėje, motyvuoti darbuotojus, palaikyti verslo ryšius su partneriais ar klientais. Pajuskite golfo žaidimo malonumą, pasisemkite energijos ir naujų idėjų, praleiskite laiką gamtoje vaizdingame Danės upės slėnyje „National Golf Resort“ golfo klube. Neformalioje aplinkoje dalyvius mokys profesionalus golfo treneris, o grynas užmiesčio oras, nuostabus gamtovaizdis ir draugiška atmosfera garantuos renginio sėkmę.

Dėl platesnės informacijos
Book your Tee Time
Rezervuokite žaidimo laiką