Akademija

Akademija

Tobulinkite savo mostą, tobuloje aplinkoje.

Akademija

Išmokite žaisti golfą ir gaukite „žaliąją kortelę“, kuri leidžia žaisti golfą viso pasaulio golfo aikštynuose! National Golf Resort vyksta reguliarūs žaliosios kortos kursai. Programą sudaro teorijos ir praktikos dalys:

Pagrindinė Teorija

Golfo įranga, golfo aikštynas, golfo etiketas, golfo taisyklės, golfo žaidimų rūšys ir formos, HCP.

Pagrindiniai praktiniai įgūdžiai

Pilno smūgio treniruotė, ridenimas, chipping, pitching, bunkerio smūgiai.

Bendra informacija

Mokymuose paprastai dalyvauja 4–8 žmonių grupės. Kaina asmeniui 119 €.

Susipažinkite Su Komanda

National Golf Resort PRO išmokys jus visų žaidimo pagrindų, taisyklių, etiketo ir ilgalaikės žaidimo istorijos! Žaliosios kortelės pasiekimas yra paprastas procesas. Gavę žalią kortelę galėsite mėgautis golfo aikštynais visame pasaulyje, dalyvauti įvairiuose turnyruose arba tiesiog linksmintis ir mėgautis šiuo žaidimu!

Juozapas Budrikis

PGA Profesionalas
Profesionalus golfo žaidėjas ir licencijuotas golfo treneris. 14 metų patirtis žaidžiant golfą ir įgytos golfo žinios iš kitų golfo trenerių aplink Europą per visus tuos metus. Lietuvos čempionas ir geriausias žaidėjas Baltijos šalyse.

Martin Hoyer

PGA Profesionalas
Britas Martin Hoyer pilnai kvalifikuotas PGA profesionalas nuo 1989 m. Turintis darbo patirties Vokietijoje, Austrijoje ir nuo 2014 m. dierbantis National Golf Resort klube. Jo labai draugiškas ir profesionalus požiūris teikia malonumą ir kokybę besimokinant visų lygių golfo žaidėjams.

Į mokymo programą įeina

Profesionalaus trenerio paslaugos

Mūsų PRO golfo žaidėjai pateiks jums visas būtinas ir svarbias instrukcijas.

Golfo Įranga

Jums bus suteikta mūsų įranga, bet galite atsivežti ir savo golfo įrangą.

Treniruočių aikštės kamuoliukai mokymo metu

Mes suteiksime jums mūsų treniruočių aikštės kamuoliukus golfo akademijos užsiėmimų metu.

Žaliosios kortelės išdavimas

Baigus mūsų mokymų programą gausite žaliają kortelę („Green card“).

* Golfo akademijos metu nėra specialių reikalavimų aprangai.  Svarbiausia dėvėti patogius sportinius rūbus ir avėti plokščiapadę avalynę.

Pažintis su golfo žaidimu

Pramoginė pažintis su golfo žaidimu ir mini turnyras – tai puiki galimybė pradėti puoselėti golfo tradicijas Jūsų įmonėje, motyvuoti darbuotojus, palaikyti verslo ryšius su partneriais ar klientais. Pajuskite golfo žaidimo malonumą, pasisemkite energijos ir naujų idėjų, praleiskite laiką gamtoje vaizdingame Danės upės slėnyje „National Golf Resort“ golfo klube. Neformalioje aplinkoje dalyvius mokys profesionalus golfo treneris, o grynas užmiesčio oras, nuostabus gamtovaizdis ir draugiška atmosfera garantuos renginio sėkmę.

Dėl platesnės informacijos
Book your Tee Time

If you are a National Golf Resort member, Golf Federation or partner golf club member, please continue with Golf box option otherwise please request a tee-time below

Rezervuokite žaidimo laiką
Jei esate „National Golf Resort“ narys, golfo federacijos narys ar golfo klubo partneris, prašome tęsti pasirinkimą „Golf box“