Golfo Klubas

Golfo Klubas

Laikas Mėgautis!

Vila

Šalia klubo namo esančioje viloje siūlomi 4 prabangūs šeimyniniai liukso apartamentai, iš kurių atsiveria nuostabūs golfo aikštyno vaizdai. Juose yra 1 miegamasis su dvigule lova, erdvus poilsio kambarys, 2 vonios kambariai ir virtuvėlė, kur patogiai gali miegoti 4-6 asmenys. Visuose kambariuose yra televizoriai, tarptautine palydovine televizija ir Espresso kavos aparatai. Taip pat, 2 liukso numeriai su didelėmis terasomis.

Svečių Informacija

Klubo Namas

Golfo klubo name yra 3 erdvūs dviviečiai kambariai su atskirais vonios kambariais. Juose yra galimybė pastatyti papildomas lovas. Visuose kambariuose yra modernūs televizoriai su palydovine sistema ir Espresso kavos aparatais.

Svečių Informacija

The Birdie House

Birdie House įsikūręs prie įvažiavimo į golfo klubą (100m. nuo klubo pastato). Jame rasite 9 didelius šiuolaikiškus miegamuosius su vonios kambariais, tarptautine palydovine televizija, kuriuose patogiai gali apsistoti 1-4 asmenys. Taip pat yra privati ​​uždara aikštelė automobiliams su vartais. Vienu metu gali apsistoti 33 asmenys.

Svečių Informacija

Rezervacija

Book a Room

Book your Tee Time

If you are a National Golf Resort member, Golf Federation or partner golf club member, please continue with Golf box option otherwise please request a tee-time below

Rezervuokite žaidimo laiką
Jei esate „National Golf Resort“ narys, golfo federacijos narys ar golfo klubo partneris, prašome tęsti pasirinkimą „Golf box“