Mūsų Paslaugos

Baras ir restoranas, VIP kambarys, konferencijų salė, vieta vestuvėms, pokyliams, privatiems renginiams ir daug daugiau!

Konferencijų Salė

Jei ieškote konferencijų salės ramioje ir gražioje vietoje National Golf Resort kviečia surengti verslo susitikimus, tarptautines konferencijas ar komandos formavimą pasakiškoje vietoje, kur rasite puikią pusiausvyrą tarp darbo ir malonumo. Mūsų konferencijų salėje telpa iki 100 dalyvių. Tylumas, užtemdančios užuolaidos, prieiga prie interneto ir nemokama vieta automobiliui užtikrins kokybišką renginį.

IMG_8139-1024x768l

Įmonių renginiai

Galite susitikti su svečiais ar darbuotojais gražiame restorane, iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai, ir pradėti susitikimą sočiais ar lengvais pusryčiais. Arba derinkite savo popietės susitikimą su skaniais ir sočiais savitarnos pietumis ar vakariene. Apsvarstykite galimybę sujungti pusės dienos verslo susitikimą su 9 ar 18 golfo duobučių žaidimu ir apdovanokite savo darbuotojus ar svečius su golfo įžanga mūsų nuostabiame golfo lauke.

Fitneso salė

Siūlome savo nariams ir svečiams pasinaudoti fitneso įranga, leidžiančią treniruotis su nuostabiu vaizdu į laukus.

Privatūs Renginiai

„National Golf Resort“ siūlo elegantišką klubo restoraną su terasomis, iš kurių atsiveria golfo aikštyno vaizdai. Tai ideali vieta pabėgti nuo savo kasdienybės ar triukšmingo miesto centro ir mėgautis atpalaiduojančia atmosfera. Klubo namas puikiai tinka rengti ypatingas šventes, vestuvių vakarėlius, gimtadienius, taip pat verslo susitikimus ir konferencijas. Pokyliai, organizuojami šioje įspūdingoje vietoje, bus neeiliniai - po jų bus vakarienė, pritaikyta išskirtinai jūsų renginiui. Restorane gali tilpti iki 100 žmonių pokyliams ir iki 200 savitarnos pusryčiams.

v1-1024x658

Vestuvės

Jūsų vestuvių diena yra svarbiausia diena jūsų gyvenime, ir mes mielai jums padėsime tai atšvęsti kartu su National Golf Resort. Tai puiki vieta surengti jūsų ceremoniją ir (arba) priėmimą. Renginių kainos derinamos pagal Jūsų užklausą. Bus siūlomi meniu ir gėrimai, atitinkantys kiekvieną renginį ir biudžetą. Jei ieškote vestuvių ceremonijos vietos, National Golf Resort gali pasiūlyti patalpų ir lauko vietas.

Papildomos Paslaugos

Fotosesija

Mūsų vaizdingas golfo aikštynas ir elegantiški klubo namai yra puikus fonas jūsų šventėms. Susisiekite

Apgyvendinimas

Apgyvendinimui galime pasiūlyti 16-a skirtingos klasės kambarių, kuriuose vienu metu gali apsistoti iki 60 asmenų. Golfo Klubas

Baras & Restoranas

Mėgaukitės mūsų tarptautiniu meniu ir vietiniu alumi, tarptautinių šampanų ir vynų pasirinkimu.

Book Now

Book your Tee Time
Rezervuokite žaidimo laiką

Užklausa