Keturių žvaigždučių viešbutis NATIONAL HOTEL yra įsikūręs Klaipėdos miesto širdyje – senamiestyje, vaizdingoje Danės upės krantinės bei senamiesčio dalyje, apsuptas jaukių parduotuvių, meno galerijų, restoranų ir kavinių. Pilnai rekonstruotame XIX a. pastate dabar puikuojasi prabangus viešbutis, kuris tęsia istoriją.

Klaipėdos senamiestyje esančiame viešbutyje NATIONAL HOTEL įrengta 50 elegantiškų kambarių tame tarpe 8 verslo klasės kambariai, 6 prabangūs apartamentai ir vieni karališki apartamentai.

Daugelio kambarių langai didžiuojasi vaizdu į Danės upės krantinę bei Teatro aikštę, pro kitus matyti Klaipėdos senamiesčio namų stogai. Kambariuose įrengti darbo stalai ir belaidis internetas leidžia verslo tikslais keliaujantiems svečiams išlikti darbingiems visos kelionės metu.

Liukso klasės kambariuose ir apartamentuose rasite daugiau erdvės poilsiui, tam įrengtos poilsio zonos kambariuose su sofomis ar patogiais krėslais.

Ketvirtajame aukšte įrengti prabangūs karališki apartamentai. Čia – miegamasis su karališko tipo lova, atskiras poilsio kambarys, unikali – marmuru dekoruota vonia ir plati terasa su lauko baldais, leis Jums pasijusti itin prabangiai.

Svečių patogumui viešbutyje įrengots dvi konferencijų salės, jaukus ir šviesus restoranas, kur pateikiami ne tik gausūs švediško stalo tipo pusryčiai, bet organizuojamos ir privačios vakarienės bei renginiai. Taip pat siūlome apsilankyti svečių itin pamėgtame viešbučio bare “Storas Katinas”, kur rasite platų asortimentą firminių mėsos patiekalų, šviežiai rūkytos žuvies ar mėsos rinkinių, didelį asortimentą alkoholinių ir gaiviųjų gėrimų.

Dar viena užsienio svečiams aktuali paslauga – transportavimas. Jei Jums reikalinga transporto paslauga, NATIONAL HOTEL 8 vietų mini-autobusas – Jūsų paslaugoms!

Ideali viešbučio NATIONAL HOTEL vieta ir aukščiausia paslaugų kokybė – tai viešbučio pagrindiniai privalumai, kurie itin aktualūs verslininkams bei turistams pasirenkant viešbutį Klaipėdoje.

Žvejų g. 21/ Teatro g. 1, LT-91247, Klaipėda
info@nationalhotel.lt , tel: +370 46 211 111
www.nationalhotel.lt arba facebook.com/NationalHotel