Viešbutis „National“ įsikūręs pačioje Klaipėdos senamiesčio širdyje, yra istoriškai ir architektūriškai unikalus pastatas. 1855 m. prisikėlęs  pelenų, dabar yra jaukus boutique viešbutis su Klaipėdos praeities dvasia, kuriame puoselėjamos svetingumo tradicijos.
Klaipėdos senamiestyje esančiame viešbutyje NATIONAL HOTEL įrengta 50 elegantiškų kambarių tame tarpe 8 verslo klasės kambariai, 6 prabangūs apartamentai ir vieni karališki apartamentai.
Daugelio kambarių langai didžiuojasi vaizdu į Danės upės krantinę bei Teatro aikštę, pro kitus matyti Klaipėdos senamiesčio namų stogai. Kambariuose įrengti darbo stalai ir belaidis internetas leidžia verslo tikslais keliaujantiems svečiams išlikti darbingiems visos kelionės metu.
Liukso klasės kambariuose ir apartamentuose rasite daugiau erdvės poilsiui, tam įrengtos poilsio zonos kambariuose su sofomis ar patogiais krėslais.
Ketvirtajame aukšte įrengti prabangūs karališki apartamentai. Čia – miegamasis su karališko tipo lova, atskiras poilsio kambarys, unikali – marmuru dekoruota vonia ir plati terasa su lauko baldais, leis Jums pasijusti itin prabangiai.

 

Žvejų g. 21/ Teatro g. 1, LT-91247, Klaipėda
info@nationalhotel.lt , tel: +370 46 211 111
www.nationalhotel.lt arba facebook.com/NationalHotel