PRAMOGINĖ PAŽINTIS SU GOLFO ŽAIDIMU IR MINI TURNYRAS tai puiki galimybė pradėti puoselėti golfo tradicijas Jūsų įmonėje, motyvuoti darbuotojus, palaikyti verslo ryšius su partneriais ar klientais. Pajuskite golfo žaidimo malonumą, pasisemkite energijos ir naujų idėjų, praleiskite laiką gamtoje vaizdingame Danės upės slėnyje „National Golf Resort“ golfo klube. Neformalioje aplinkoje dalyvius mokys profesionalus golfo treneris, o grynas užmiesčio oras, nuostabus gamtovaizdis ir draugiška atmosfera garantuos renginio sėkmę.

Pramoginės pažinties su golfo žaidimu metu Jūsų įmonės darbuotojų lauktų:

  • Pažintinė ekskursija golfo automobiliu apžiūrint gražiausias aikštyno vietas bei susipažįstant su pagrindinėmis golfo žaidimo taisyklėmis;
  • Treniruočių aikštėje susipažinsite su tolimuoju smūgiu ir bandysite išmušti kamuoliuką;
  • Ridenimo aikštelėje išbandysite kamuoliuko ridenimo techniką.

Susipažinus su golfo žaidimu, siūlome žinias įtvirtinti surengiant mini turnyrą trumpąjame 3 duobučių lauke. Mūsų darbuotojas paaiškins žaidimo taisykles, taškų skaičiavimo metodus, padės išsiaiškinti nugalėtoją. Kad golfo turnyras būtų dar įdomesnis bei azartiškesnis –  įsteikite prizus nugalėtojams. Galime pagaminti taures ar stiklinius apdovanojimus, pasiūlyti National Golf Resort atributikos. Jums tik reikia iš pateiktų apdovanojimų, o viskuo kitu pasirūpinsime mes. Kad nė vienas dalyvis nebūtų pamirštas ar nelaimėjęs apdovanojimų neliūdėtų, siūlome visiems dalyviams padovanoti po National Golf Resort logo kamuoliuką (yra galimybė pagaminti kamuoliukus ir su Jūsų įmonės logotipu). Tai būtų puikus suvenyras, kuris kiekvienam dalyviui primins puikias emocijas, patirtas renginio dieną.

Papramogavus siūlome papietauti/pavakarieniauti golfo klubo restorane, kur Jūsų lauks suderintas meniu.

NATIONAL GOLF RESORT golfo klubo name yra įrengtas elegantiškas restoranas su terasa atsiveriančia į įspūdingą golfo aikštyną. Čia ne tik galite puikiai praleisti laiką šeimos ar draugų kompanijoje, bet ir  prabanga ir elegancija alsuojančioje restorano salėje suorganizuoti nepamirštamą įmonės šventę! Pagal jūsų poreikį suorganizuosime nepamirštamą įmonės vakarėlį nuostabioje aplinkoje.

Restorano salėje organizuojame banketus iki 70 žmonių, furšeto tarnavimu – iki 200 žmonių. Kiekvieno pokylio valgiaraštis, patalpų dekoracijos derinamos išskirtinai Jūsų šventei.

Rezervacijos priimamos telefonu +370 655 22222 arba elektroniniu paštu info@nationalgolf.lt

NR. PASLAUGA KAINA (su PVM)
1 Golfo pažintinė pramoga (pramogos trukmė – apie 1 – 1,5 val.) 15 € / asm.
2 Golfo pažintinė pramoga su mini turnyru (įskaičiuota į kainą trenerio paslauga, lazdų nuoma, treniruočių aikštės kamuoliukai, golfo kamuoliukai mini turnyrui trumpąjame lauke), preliminari trukmė – apie 3 val. 35 €
3 Dienos pietūs apie 6,5 € / asm.
4 Dviejų patiekalų vakarienė apie 15 € / asm.