National Golf Resort golfo klubo name įrengtas elegantiškas restoranas su terasa atsiveriančia į įspūdingą golfo aikštyną. Tai ideali vieta pabėgti nuo kasdieninės rutinos ir miesto šurmulio taurei vyno ar puodeliui kavos! Tai nepakeičiama vieta individualioms šventėms- vestuvių puotoms, gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams, sukaktuvėms, bei verslo susitikimams ar mokymams.

Čia Jūsų rengiamas pokylis bus ypatingas,  o valgiaraštis sudarytas išskirtinai Jusų renginiui.
Restoranas talpina iki 70 žmonių banketui, ir apie 200 žmonių furšetui.

Rezervacijos priimamos telefonu +370 641 91237 arba elektroniniu paštu info@nationalgolf.lt

Salės nuoma
Kaina derinama individualiai.

Maitinimas ir gėrimai
Valgiaraštis sudaromas individualiai kiekvienam renginiui.

ApgyvendinimasApgyvendinimui galime pasiūlyti 16-a skirtingos klasės kambarių, kuriuose vienu metu gali apsistoti iki 60 asmenų (priklausomai nuo apgyvendinimo plano).

 

Fotosesija
Fotosesija golfo aikštyno prieigose ir golfo aksesuarų nuoma fotosesijai (į kainą įskaičiuota golfo mašinėlės nuoma, golfo lazdos ir kamuoliukai, lydintis golfo klubo atstovas).
Kaina – 100 Eur

Santuokos ceremonija
Fotosesija klubo namo vietoje (namo terasoje ar pagal susitarimą). Fotosesija golfo aikštyno prieigose ir golfo aksesuarų nuoma fotosesijai (Privalomas lydintis golfo klubo atstovas).

Kitos paslaugos
Pažintinė golfo pramoga svečiams ir kt.
Norėdami sužinoti daugiau apie kitas paslaugas susisiektite su mumis tel.: tel. +370 656 91707 arba el. paštu info@nationalgolf.lt.

Maitinimas ir gėrimai
Valgiaraštis sudaromas išskirtinai kiekvienam renginiui, o alkoholiniai, gaivieji ir karštieji gėrimai- tiekiami pagal iš anksto suderintą gėrimų meniu ir tvarką.

Fotosesija
Fotosesija golfo aikštyno prieigose ir golfo aksesuarų nuoma fotosesijai (į kainą įskaičiuota golfo mašinėlės nuoma, golfo lazdos ir kamuoliukai, privalomas lydintis golfo klubo atstovas). Kaina- 100 EUR

Apie paslaugas daugiau informacijos galite gauti paskambinę mums tel. +370 656 91707 arba parašę: info@nationalgolf.lt

Kitos paslaugos
Šventinis piknikas (užkandžiai, gėrimai, pletai, staltiesės);
Pažintinė golfo pramoga svečiams ir kt.

Apie paslaugas daugiau informacijos galite gauti paskambinę mums +370 652 93283 arba parašę info@nationalgolf.lt

Banketai/ Furšetai
Norite pamaloninti savo verslo partnerius, klientus, darbo kolektyvą – tam idealiai tiks “National Golf Resort” klube įrengta prabanga ir elegancija alsuojanti restorano salė. Jaukus baras ir ramybe dvelkianti terasa nepalieka abejingų į golfo aikštyną atsiveriančios panoramos grožiu.

Čia Jūs galite surengti mokymus, pristatymus modernioje konferencijų salėje, suorganizuoti verslo popietę išskirtinai dalykiškoje aplinkoje, pasimėgauti pagal pageidavimus suruoštu banketu ar furšetu.

Banketo / Furšeto valgiaraštis
Atskirai pagal Jūsų pageidavimus, banketo ar furšeto valgiaraštį suruoš profesionalaus šefo komanda.

 

Vaikų ir šeimos šventės National Golf Resort golfo klube

Pažintinė golfo pramoga
Specialiai vaikų puotai paruoštas valgiaraštis ir gėrimai;
Staigmenos gimtadienio proga!