„National golf resort“ klubo name produktyviam ir sėkmingam darbui įrengta aukštos kokybės erdvi, bei patogi konferencijų salė, talpinanti iki 70 žmonių. Garsų nepraleidžiantys langai, su nuostabiu vaizdu į golfo aikštyną, suteikia patalpai natūralią dienos šviesą. Čia Jūs rasite šiuolaikinę konferencinę įrangą, mobilius stalus su patogiomis kėdėmis, kliento poreikius atitinkančią vaizdo ir garso aparatūrą, sklandžiai veikiantį nemokamą bevielį interneto ryšį ir kitas Jūsų dalykiniam susitikimui reikalingas priemones (į kainą įskaičiuotas ekranas, konferencinis stovas, rašymo priemonės, popierius).

Kad organizuojama konferencija, dalykinis susitikimas, prekių ar paslaugų pristatymas arba mokymai praeitų sklandžiai, tuo pasirūpins profesionalūs darbuotojai, kurie visada maloniai pasirengę Jums padėti, nes pagrindinis mūsų tikslas – nepriekaištingas renginys.

Atokvėpiui – Jums pageidaujant, rengiame kavos ir arbatos pertraukėles, įvairius užkandžius, bei verslo pietus.

Tam, kad susitikimas „National Golf Resort“ komplekse Jums paliktų tik gerus prisiminimus, mes siūlome po konferencijos suorganizuoti golfo pamokėlę ir mini turnyrą. Tai nuostabus laikas, praleistas gamtoje, kartu su kolegomis, nuotaikingai mokantis golfo pagrindų ir jėgų išbandymas po apmokymų.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės: 
Tel: +370 655 22222
El. paštas: info@natonalgolf.lt