Filosofija

National golf resort klubas įrengtas ir oficialiai atidarytas 2009 m. Įmonės filosofija buvo ir tebėra – suteikti vietiniams gyventojams galimybę mokytis žaisti taip mėgaujantis viso klubo teikiamais patogumais bei privalumais. O taip pat-sukurti tokį turistų traukos objektą, kuris taptų svetimšalių golfo turistų traukos centru taip sukurdamas vietiniams reikalingas darbo vietas. Arūnas Kuraitis – tas idėjininkas, kuris visada buvo klubo plėtros ir nuolatinio augimo varomoji jėga. 2014 m. prisijungė ir kartu su Arūnu Kuraičiu bendrai jėgas suvienijo James Arnold. Prie klubo jis visų pirmiausia prisijungė kaip konsultantas ir galų galiausiai kaip akcininkas ir partneris, kad galėtų panaudoti savo visapusišką tarptautinę patirtį taip padedant klubui tapti žinoma ir patrauklia vieta tarptautiniu mastu. Golfo kurortas nuolat augo siūlydamas įvairiapusišką paslaugų spektrą savo klientams. Čia teikiamos apgyvendinimo paslaugos (iki 56 asmenų) 3 skirtingose ​​kambarių kategorijose. Taipogi, kurorte yra gyvenamųjų namų kvartalo bendruomenė, siūlomos kitos pramogos, tokios kaip Padelio tenisas, Footgolf, žvejyba ir dar daugiau kitų suplanuotų veiklų laukia ateityje.
Teikiamos ištaigingos paslaugos ir nuostabi vieta pavertė šį kurortą patrauklia vieta tiek vietinių, tiek tarptautinių turnyrų ir renginių organizavimui. Įmonės tikslas – kiekvienam svečiui suteikti tokią patirtį, kurią jie visada brangins ir užtikrintai norės sugrįžti atgal. Golfo plėtra ir nuolatinis augimas Lietuvoje bei Baltijos šalyse yra pagrindinis veiksnys planuojant ir organizuojant perspektyvią šio golfo kurorto veiklą dabar ir ateityje.
Džiaugiamės, kad Seniorgolftoureurope.com yra mūsų nuolatinis partneris, tad daugelis Skandinavijos ir kitų užsienio šalių golfo žaidėjų reguliariai grįžta mėgautis teikiamomis mūsų klubo paslaugomis.
National Golf Resort komanda siūlydama tikrą lietuvišką svetingumą yra visiškai atsidavusi savo darbui. Nuolat siekiama užtikrinti, kad svečių mėgautųsi praleidžiamu laiku kurorte.

Mūsų moto –
Laikas mėgautis!

James Arnold ir Arūnas Kuraitis